Wyniki drugiego etapu naboru

parkingi naziemne przy osiedlu mieszkaniowym z dopłatą do czynszu w Świdniku

Po pierwszym etapie (tj. weryfikacji pod kątem kryteriów społecznych) na liście zakwalifikowanych znalazło się 591 gospodarstw domowych. Dziś (10.09.2021) zakończył się drugi etap, tj. weryfikacja czynszowa i finansowa. Osoby zakwalifikowane do podpisania umów najmu, otrzymają dziś informację mailową. Jednocześnie trwa weryfikacja czynszowa osób z Listy Rezerwowej.

Ostateczna Lista Najemców: Mieszkanie Plus Świdnik – filar rynkowy – Ostateczna Lista Najemców

Jaka będzie dalsza procedura?

Osoby z Ostatecznej Listy Najemców wybiorą przez internet – w przygotowanym specjalnie dla nich systemie cyfrowym – 10 mieszkań, które najbardziej im się podobają. Mieszkania te wybiorą w przeddzień swojej  wizyty na osiedlu (podczas której obejrzą 3 mieszkania i zdecydują, na które z nich chcą podpisać umowę). Wizyty na osiedlu będą umawiać pracownicy Biura Nieruchomości „Sześć Ścian”. Wizyty te będą się odbywać zgodnie z kolejnością wniosku na Ostatecznej Liście Najemców – jako pierwsze wybiorą mieszkanie i podpiszą umowę najmu te osoby, które otrzymały najwięcej punktów za kryteria społeczne i dzięki temu znalazły się na początku listy.

Uwaga! Ponieważ do drugiego etapu naboru zakwalifikowało się aż 591 gospodarstw domowych, wiele osób czeka obecnie na liście rezerwowej. Jeżeli znalazłeś się na Ostatecznej Liście Najemców, a Twoje plany się zmieniły i chcesz zrezygnować z najmu, daj nam jak najszybciej znać. Dziękujemy!

 

Rabaty na meble!

Znalazłeś się na liście najemców? Gratulujemy i życzymy, aby urządzanie nowego „M” dało Ci wiele radości. Aby pomóc w ponoszeniu związanych z tym wydatków,  spółka PFR Nieruchomości przeprowadziła otwarte postępowanie, w toku którego zostały wyłonione trzy firmy, gotowe zaoferować naszym najemcom najbardziej atrakcyjne warunki. Pragniemy podkreślić, że ze względu na dużą wysokość upustów, oferta jest skierowana wyłącznie do naszych Najemców (upusty przysługują wyłącznie w przypadku, gdy transport mebli zostanie zamówiony na adres naszej inwestycji w Świdniku).

Jednocześnie zaznaczamy, że wszelkie pozostałe kwestie należy uzgadniać bezpośrednio z producentami. PFR Nieruchomości S.A. spełniło tu jedynie rolę negocjatora, aby zbiorowo – w imieniu wszystkich najemców – zapewnić Państwu korzystne warunki zakupu.

 

Meble FORTE
UPUSTY (udzielane od ceny katalogowej brutto):

 • 15% na zakup mebli o jednorazowej wartości brutto do kwoty 3 999,99 zł
 • 20 % na zakup mebli o jednorazowej wartości brutto od kwoty 4 000 zł

INFORMACJE O POZOSTAŁYCH, ISTOTNYCH WARUNKACH:

 • Koszt montażu mebli wynosi 10% wartości brutto zakupionych mebli w salonie Partnera Wykonawcy, z którym Najemca będzie zawierał umowę kupna – sprzedaży
 • Koszt transportu to 50zł (bez wniesienia) płatny w salonie Partnera Wykonawcy
 • Raty 0% o ile zamawiający nie będzie jednocześnie korzystał z oferty Upust (oferta RATY 0% oraz UPUST nie łączą się )
 • Rękojmia na okres 24 miesięcy
 • Wybrane meble zostaną dostarczone do salonu Partnera Wykonawcy w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia

Oferta: www.forte.com.pl

 

Meble SZYNAKA
UPUSTY:

20% od standardowych cen sprzedaży. Jeżeli w związku z akcją promocyjną producenta wybrany produkt będzie objęty rabatem wyższym niż 20%, Najemca otrzyma dodatkowy upust + 2% (z wyłączeniem mebli wyprzedażowych).

INFORMACJE O POZOSTAŁYCH, ISTOTNYCH WARUNKACH:

 • W przypadku zamówień o wartości od 3 000 zł brutto, transport jest bezpłatny (poniżej tej kwoty = 89zł)
 • Zamówienia można składać i realizować za pośrednictwem sklepu internetowego:martyna.modrzewska@szynaka.pl
 • Termin dostawy: maksymalnie 8 tygodni
 • Okres gwarancji 24 miesiące

Oferta: www.szynaka.pl

 

Meble BRW

UPUSTY:

Rabat od cen standardowych detalicznych:

 • 15 % – meble tapicerowane
 • 15% – pozostałe meble oraz oświetlenie
 • 20% – na meble kuchenne

INFORMACJE O POZOSTAŁYCH, ISTOTNYCH WARUNKACH:

 • Raty 0% na okres 20 miesięcy z wyłączeniem mebli kuchennych
 • Zamówienia powyżej 3 000 zł brutto transport i wniesienie są bezpłatne Zamówienia realizowane w różnych okresach czasu nie sumują się (w przypadku zamówienia poniżej 3 000zł brutto transport i wnoszenie jest płatne według stawek salonu)
 • Montaż mebli jest odpłatny
 • 25-miesięczna gwarancja na zgodność towaru z umową (wszelkie wady, które ujawniły się w okresie gwarancji, zostaną naprawione lub nastąpi wymiana towaru)

Oferta na www.brw.com.pl

 

Życzymy Państwu udanych zakupów!