Uwaga! Formularz kontaktowy nie jest wnioskiem o mieszkanie. Aby złożyć wniosek o mieszkanie, należy kliknąć przycisk „PRZEJDŹ DO WNIOSKU”.

Jakie mieszkanie chciałbyś wynająć?

Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Świdnik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Świdnik Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Facebook:
Grupa o inwestycji w Świdniku

LinkedIn (profil firmowy)

Strony internetowe:
o programie: mplus.pl
o rynku najmu: infonajem.pl

Infolinia: 22 703 43 49

mail: mieszkanieplus@mplus.pl