Nie zdążyłeś złożyć wniosku lub nie zakwalifikowałeś się na listę samorządową? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą, jeżeli zostaną nam wolne mieszkania. Pamiętaj, że aby podpisać umowę najmu, musisz spełniać dwa warunki: mieć zdolność czynszową (lub wpłacić wyższą, 6-cio miesięczną kaucję) oraz nie posiadać żadnych zaległych, przeterminowanych zadłużeń.

Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Świdnik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Świdnik Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Facebook:
Grupa o inwestycji w Świdniku

LinkedIn (profil firmowy)

Strona PFR Nieruchomości S.A.>>

Infolinia: 22 703 43 49

mail: infolinia@mdr.pl

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:
Monika Matuszewska

iod@pfrm.pl tel. 572 774 725