Mieszkanie dla Rozwoju w Świdniku

Mieszkania w Świdniku powstają przy ul. gen. S. Roweckiego „Grota” 24. W dwóch budynkach o niskiej, 3-piętrowej zabudowie, zaprojektowano łącznie 108 mieszkań. Lokatorzy będą mieli do dyspozycji 162 miejsca parkingowe naziemne.

Architektura

Elewacja bloków będzie utrzymana w jednolitej, jasnej kolorystyce. Pomiędzy budynkami zachowano duże odległości – ok. 20 m, które zapewnią mieszkańcom cisze i poczucie prywatności. Autorem projektu architektonicznego jest renomowana lubelska pracownia Stelmach i Partnerzy, która w swoim portfolio ma m.in. Centrum Chopinowskie w Warszawie. Sam Bolesław Stelmach jest obecnie dyrektorem Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki.

Zielona przestrzeń dla rodziny

Przeszło 60% działki zostanie pokryta roślinnością. Nie tylko trawami i krzewami, co jest powszechne na osiedlach deweloperskich. Ponieważ pod budynkami nie będzie garaży podziemnych, zarówno na placu, jak i między budynkami będą zasadzone wysokie drzewa. Będą one chronić mieszkańców nie tylko przed zanieczyszczeniem powietrza, ale także przed hałasem. W alejkach przewidziano ławeczki.

Duży plac zabaw

Architekci osiedla zadbali o duży i bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Nominalnie jego powierzchnia wyniesie ok. 250 mkw. Taki obszar ma bowiem zagwarantowane co najmniej 4 godziny nasłonecznienia w ciągu dnia. W praktyce tereny zielone służące dzieciom do zabawy będą jeszcze większe.

Mieszkania

Zdecydowaną większość, bo aż 93% stanowią 2 i 3-pokojowe. Są też 4 kawalerki i 4 mieszkania 4-pokojowe. Dostępne metraże mieszkań:

  • 1 pokój: 28 mkw.
  • 2 pokoje: 37 i 45 mkw.
  • 3 pokoje: 53 i 62 mkw.
  • 4 pokoje: 68 i 71 mkw.

Ogródki lokatorskie – nawet 66 mkw.

Niemal wszystkie mieszkania mają balkony. Ponadto do mieszkań na parterze przynależą ogródki lokatorskie. Poniżej prezentujemy przykładowe lokale z ogródkami:

3 pokoje z odrębną kuchnią oraz ogrodem o pow. 65 mkw.

2 pokoje z odrębną kuchnią i ogrodem o pow. 47 mkw.

2 pokoje z ogrodem o pow. 22 mkw.

Już z wykończeniem

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem. Po Twojej stronie jest tylko: zakup mebli (w tym kuchennych) oraz sprzętu RTV/AGD. Co zatem zastaniesz w mieszkaniu?

  • panele podłogowe w całym mieszkaniu
  • w kuchni: terakotę i glazurę nad poziomem szafek
  • w łazience: glazurę, terakotę, biały montaż
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
  • ściany pomalowane na biało

Zajrzyj do mieszkań naszych najemców z innych inwestycji

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dostęp do mieszkań na parterze jest zapewniony przez wejścia do klatek schodowych bezpośrednio z poziomu chodnika i korytarza. W budynkach zaprojektowano wymagane szerokości przejść i powierzchni ruchu dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Dlaczego warto wybrać Mieszkanie dla Rozwoju w Świdniku?

Bez wkładu własnego Bez wkładu własnego
Bez kredytu Bez kredytu
Wykończenie pod klucz Wykończenie pod klucz
Dopłaty czynszowe Dopłaty czynszowe
Bezpieczna umowa Bezpieczna umowa
Widok na zieleń Widok na zieleń
Ogródki / balkony Ogródki / balkony
Miejsca postojowe Miejsca postojowe
Zielone patio Zielone patio
Przy przystanku Przy przystanku
Plac zabaw Plac zabaw
Niska zabudowa Niska zabudowa